Maliqi Adnan posted on 07/19/2017
Maliqi Adnan posted on 07/19/2017

Dardania Sacra

facebook.com
Maliqi Adnan posted on 06/28/2017
Maliqi Adnan posted on 06/28/2017

Fahri Xharra

Amerika vonon por kurre s'harron, ta shohim tani se kush po luan çoke : hashimuti apo amerika...... klanit pronto po i vie fundi....
Amerika vonon por kurre s'harron ta shohim tani se kush po luan

Ambasadori amerikan takon Albin Kurtin, Shpend Ahmetin dhe Visar Ymerin - Bota Sot

botasot.info
Maliqi Adnan posted on 06/11/2017
Maliqi Adnan posted on 06/11/2017

Adelina Ismaili

facebook.com
Maliqi Adnan posted on 06/07/2017
Maliqi Adnan posted on 06/07/2017

Udhekryqi Flamujve

facebook.com
Vetem budallenjt dalin ne protestat e saliut dhe lulucit , dy agjent te serbogrekut ....
Megjithate, populli shqiptare ka pas dhe do kete budallenj me shumice .....
Vetem budallenjt dalin ne protestat e saliut dhe lulucit dy agjent te serbogrekut

Zgjohu Shqipëri, revolucion, apo çmenduri?! - Bota Sot

botasot.info