Mahije Ferataj
Mahije Ferataj
yesterday at 14:31. Facebook
Prishtina ne keto momente.
Prishtina ne keto momente

Zeri

facebook.com
Mahije Ferataj
Mahije Ferataj
08/12/2017 at 22:46. Facebook
Per ata qe ende kane nostalgji per " mbretin" Zog, bejne mire t'a lexojne kete artikull, qe bazohet ne fakte historike.
Per ata qe ende kane nostalgji per " mbretin" Zog bejne mire

Naser

gazetadita.al
Mahije Ferataj
Mahije Ferataj
08/11/2017 at 23:44. Facebook
Bajram Sadiki
Aziz Krasniqi
Mahije Ferataj
Mahije Ferataj
08/11/2017 at 21:56. Facebook
LDK nuk ben nje gabim te tille, sepse e pret fati i AKR-se. Cfaredo qeverije te krijohet tani, nga cilado parti, nuk eshte jetegjate.. PDK me moton e saj te famshme " fillimi i ri", ka aluduar ne fillimin e fundit te saj... Ndaj, qe tani i themi HASTA LA VISTA PDK!
LDK nuk ben nje gabim te tille sepse e pret fati i

Veriu.info

veriu.info
Zeqir Selimi
Mirsad Kurteshi
Mahije Ferataj
Mahije Ferataj
08/11/2017 at 21:44. Facebook
Ragip Cubaj
Halit Nezaj
Mahije Ferataj
Gjergj Dardani
Ja nga kush presim t'na udheheq ncnc.. Nese zgjidhet ky person, neve duhet t'a leshojme Kosoven. PAN i ka mbledhur rreth vetes njerez te hurit dhe litarit dhe pretendon t'e udheheq me shtetin.
Ja nga kush presim t'na udheheq ncnc Nese zgjidhet ky person neve

Sot përpiqet t’ia bëj numrat, por ja çfarë thoshte dikur Adem Grabovci për Ramush Haradinajn - Bota Sot

botasot.info
Kjo, ne fakt, nuk e perfaqeson asnje individ... perfaqeson vetem turpin qe do e percjell gjithe jeten!
P.S nese deklarimet per "shantazh" ndaj Uke Rugoven jane te verteta, kjo nuk eshte zgjidhje, vetem fitim ne kohe sepse aktakuzen do ia ruajne ne sirtar dhe sa here t'u nevojitet atyre, do ia servojne ne pjate te argjend, njelloj si Limes, qe e kane "latuar" ashtu sic kane dashur. Kjo eshte... View more »
Kjo ne fakt nuk e perfaqeson asnje individ perfaqeson vetem turpin qe

Dr.Ibrahim Rugova - Na Mungon

portalifiks.com
Afrim Kabashi
Elmi Berisha
Uroj te jete lajm i vertete!
Uroj te jete lajm i vertete

Led Express

lajmein.net
Lulavere Berisha Hashani
Haxhi Lajqi