FBVideoDownloader.info is a facebook video downloader online, this tool helps you download facebook videos by grabs direct links to download and save for free
خبرنامه کنپارس ارسال شد

خبرنامه کنپارس

eepurl.com
امروز در مونترال چه بل بشوئی بود، پلیس و ماشینهای شهرداری هم که آمده بودند کمک کنند لیز خوردند و درگیر تصادف شدند !

Video by Willem Shepherd
آينده كتاب فارسى اول دبستان !
پاسخ به سؤالات مهاجرت با علی مختاری مدیر کنپارس جمعه 2 دسامبر 2016
در کانادا بچه دار شدن برای زنهای جوان مهم است و معمولا خانواده ها دو یا سه بچه میآورند. فرهنگ بچه داری در کانادا بسیار مورد توجه است و مادران جوان همیشه مورد احترام بوده و هستند. در همه فروشگاههای بزرگ و مؤسسات دولتی اطاقی هست که مادران بتوانند از آن برای رسیدگی به امور فرزندان خود استفاده کنند. اقدام برای بچه دار شدن اما همیشه موفقیت آمیز نیست و گاهی با مشکلاتی روبرو میشود. گلوبال نیوز در یک...
View details ⇨
تالار مشاهیر هاکی شهر تورنتو کانادا به تاریخچه هاکی روی یخ و نام آوارن این رشته ورزشی اختصاص دارد. تالار بزرگ Esso و Stanley Cup کانون این تالار بزرگ است.

تالار مشاهیر هاکی واقع در شهر تورنتو استان انتاریو کانادا | جاذبه های گردشگری کانادا

hodhod.ca
از ابتکارات ونکووری ها بعد از بارانهای طولانی !

Video by CBC

#موج_سواری_در_ونکوور
فکر نکنید فقط آدمها مردم آزار اند !
محمد راد - یکی از مهمترین بخش ها در زندگی هر مهاجری می تواند پیدا کردن کار باشد، موضوعی که ارتباط مستقیمی با سطح رفاه آن مهاجر دارد.

یکصد کارفرمای برتر کانادا برای کارمندان در یک مقیاس 18 ساله برای سال 2017 مشخص شد

hodhod.ca
دانشگاه تورنتو بزرگترین ‌دانشگاه کانادا است که در شهر تورنتو در ایالت انتاریو، بر اساس رتبه‌بندی در سال 2015 در مکان 19 جهان و 1 کانادا قرار دارد.

دانشگاه تورنتو | معرفی دانشگاه تورنتو دارای رتبه اول در کانادا و رتبه 19 در جهان

hodhod.ca
اين برنامه در اين لحظه زنده نيست

برنامه زنده پاسخ به پرسشهای مهاجرتی با علی مختاری جمعه 25 نوامبر تا دقایقی دیگر. (12ظهر به وقت مونترال، 20:30 به وقت تهران)
شهردار ونکوور تاسف خودش را در یک پیام ویدیویی از تصویب خط لوله کیندرمورگان توسط دولت فدرال اعلام کرد.
دعوای دو زن با خودروهایشان در جنوب لس آنجلس حسابی سر و صدایی به پا کرده، شبیه فیلمهای سینماییه !
چشمات از جنس مرغوبه
چقدر حال چشمات خوبه !

(با صدای حسام مختاری)
این ویدئوی زیبا منطقه ای واقع در شمال فنلاند را نشان میدهد که با پرداخت 445 دلار میتوانید یک شب را در ایگلوهای شیشه ای به تماشای شفق قطبی بنشینید ! دمای هوا در این مناطق به منهای چهل درجه میرسد اما بودن در طبیعت بکر و ساکت همواره جهانگردان را به این منطقه جذب میکند. در کانادا هم ویلج (روستای) کوچکی در نزدیکی یلونایف برای این کار هست که میتوانید با رزرو محل مورد علاقه خود به تماشای پدیده زیبا...
View details ⇨
اين برنامه در اين لحظه زنده نيست

برنامه زنده پاسخ به پرسشهای مهاجرتی با علی مختاری جمعه 25 نوامبر تا دقایقی دیگر. (12ظهر به وقت مونترال، 20:30 به وقت تهران)