اين ويديوي ضبط شده برنامه زنده علي مختاري در روز ٢٤ فوريه ٢٠١٧ است و اكنون زنده نيست
اين برنامه هر جمعه ساعت ١٢ به وقت تورنتو ٩ صبح به وقت ونكور و ٢٠:٣٠ به وقت تهران در صفحه ايرانيان كانادا در دسترس شماست

برنامه زنده فیسبوکی پاسخ به سؤالات مهاجرتی با علی مختاری مدیر کنپارس
جاستین ترودو اعلام کرد نسبت به نادیده گرفته شدن طبقه میانی جامعه از سوی سیاست گذاران اقتصادی جهان هشدار داد و گفت این مساله باعث خشم و افراطی گرایی می شود.

جاستین ترودو : نادیده گرفتن طبقه میانی جامعه به خشم و افراط گرایی می انجامد

hodhod.ca
ایرانی های طبیعت گرد و ماجراجو در سراسر این سرزمین بی پایان قدم برمیدارند و مناظر اینچنینی را ثبت میکنند، حتی در سرمای منهای 40 درجه یلونایف ! این عکسها را دوست خوبمان مسعود طباطبایی در سفر اخیرش به یلونایف ثبت کرده، حیرت انگیز است.
#یلونایف #سفرماجراجویانه #مدارقطبی #کانادا_طبیعت
رئیس کنفدراسیون فوتبال کونکاکاف (آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و کارائیب) از نشست این نهاد جهت ارائه پیشنهاد میزبانی جام‌جهانی ۲۰۲۶ میلادی به فیفا خبر داد.

کانادا ممکن است میزبان جام جهانی 2026 شود !

hodhod.ca
شمال و جنوبش مهم نيست، ايران پاره تن ما است، وقتى هموطنان ما در خوزستان حتى "آب و هوا" ندارند قلب هر ايرانى به درد ميايد. حمايت بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس شايد در كنار همه اطلاع رسانيها كمكى باشد كه كسى كارى براى اين مردم بكند. #اهواز_هوا_ندارد #خوزستان #نفس_خوزستان_هوا #آلودگى_آب_خوزستان
زمستان كانادا رفته ايران انگار.
اين ويديوي ضبط شده برنامه زنده علي مختاري در روز هفدهم فوريه ٢٠١٧ است و اكنون زنده نيست
اين برنامه هر جمعه ساعت ١٢ به وقت تورنتو ٩ صبح به وقت ونكور و ٢٠:٣٠ به وقت تهران در صفحه ايرانيان كانادا در دسترس شماست

برنامه زنده فیسبوکی پاسخ به سؤالات مهاجرتی با علی مختاری مدیر کنپارس
طرح تخصیص درآمد سالانۀ ثابت در کانادا عبارت است از پرداخت مبلغی ثابت به همۀ بزرگ‌سالان در کانادا- یا بدون قید و شرط یا با شرایطی حداقلی-

ده نکته‌ دربارۀ بحث تخصیص درآمد سالانۀ ثابت در کانادا

hodhod.ca
ارتفاع برف در يك پياده رو در مونترال، پنجشنبه ١٦ فوريه.

#ارتفاع_برف_كانادا #زمستان_مونترال
مراسم افتتاحیه انجمن بازرگانی کانادا-ایران با حضور جمعی از مقامات سیاسی، مدیران موسسات مالی و بازرگانان و تاجران معتبر از کانادا و ایران برگزار خواهد شد.

اعلام حمایت نمایندگان و اعضای حزب لیبرال کانادا از افتتاح انجمن بازرگانی کانادا-ایران

hodhod.ca
برنامه زنده پاسخ به پرسشهای مهاجرتی طبق روال هر هفته فردا جمعه ساعت 12 ظهر بوقت مونترال و تورنتو و اوتاوا و ساعت 9 صبح بوقت ونکوور و ساعت20:30 بوقت تهران برقرار میباشد و شما میتوانید سؤالات مهاجرتی خود را در قالب کامنت مطرح کرده و همزمان از آقای مختاری مدیر شرکت کنپارس پاسخ خود را دریافت نمایید.

پاسخ به سئوالات مهاجرتی در اینستاگرام و فیس بوک همزمان بصورت زنده

parscanada.com
مأموران مرزبانی کانادا علیرغم اینکه سخت گیر هستند و در مورد مقررات مربوط به جابجایی پول و کالای ممنوعه کوتاه نمیایند اما در ارتباط با موارد انسان دوستانه طور دیگری عمل میکنند. انسان دوستی کانادایی این شبهای سرد پناهجویانی که از آمریکا میایند و سرگردان میشوند را از خطر مرگ حتمی نجات میدهد. این یک نمونه است که دیشب از طریق تلویزیون سی.بی.سی پخش شده و در آن مرد جوانی که در ویدئو هویت خود را محمد...
View details ⇨