برنامه زنده آقای علی پاک نژاد متخصص امور بیمه و برنامه ریزی مالی در ارتباط با سرمایه گذاری در بورس

سؤالات خود رو ميتوانيد در قالب كامنت مطرح كنيد
هشتمین دوره مسابقه هفت سین امسال نیز برگزار میگردد. برای اطلاعات بیشتر از اینستاگرام و تلگرام هفت سین دیدن کنید و عکسهای سفره هفت سین خود را برای ما ارسال کنید.

#هفت_سین #پرنیان
وقتى دستور كار بودجه در پارلمان كانادا با نوروز مقارن ميشود: آقاى احساسى نماينده ايرانى تبار پارلمان امروز در پارلمان از نوروز سخن به ميان آورده و آن را تبريك ميگويد.

#على_احساسى
جهت معرفی بیزنس و خدمات خود به جامعه ایرانی کانادا و آمریکا با ما تماس بگیرید.
2896242818
TV@ Parnian.ca
شب عید در سوپرمارکتهای ایرانی کانادا شور و هیجانی هست، در حال و هوای عید امسال سری زدیم به یکی از این سوپرمارکتها که کالای شب عیدش جوره و خلاصه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش پیدا میشه، حدس بزنید کجا ؟ از مدیریت محترم این فروشگاه که برای تهیه این ویدئو با ما همکاری کردند نهایت تشکر را داریم. #خرید_شب_عید #عید_ایرانی_کانادا #سبزه_عید #آجیل_شیرینی_عید
پسر ٨ ساله ايرانى كانادايى كه براى كمك به بيزنس پدرش كتاب نوشته ! اين داستان بسيار زيبا و شايعى بين خانواده هاى مهاجر هست، بچه ها بخوبى از تلاشهاى والدين خود براى شروع دوباره از نقطه صفر آگاه اند و خود را در فرآيندهاى مربوط به زندگى جديد شريك ميدانند، درود بر اين پسربچه ايرانى !
برنامه نوروزى آقاى ماهيچى و همكاران شون از ونكوور كانادا.
پيام نوروزى جاستين ترودو به ايرانيان كانادا ساعتى پيش روى صفحه فيسبوكش منتشر شد، نخست وزير كانادا سال ١٣٩٦ را تبريك گفته، سال نو مبارك ايرانى هاى عزيز !
ویدئوی قدیمی اما زیبای حضور جاستین ترودو در جمع ایرانیان در آستانه نوروز. گفتنی است با تلاشهای جمعی از ایرانیان از جمله آقای مریدی نوروز و آغاز سال خورشیدی در کانادا به رسمیت شناخته شده است.
برنامه زنده آقای علی پاک نژاد متخصص امور بیمه و برنامه ریزی مالی تا لحظاتی دیگر.
برنامه زنده علي مختاري در فيسبوك و اينستاگرام به صورت هم زمان. اين برنامه را هر روز جمعه ساعت ١٢ به وقت تورنتو و ٢٠:٣٠ به وقت تهران ببينيد
اين برنامه در تاريخ ١٧ مارس ٢٠١٧ اجرا شده و اكنون زنده نيست
موضوع برنامه:
١- تغییرات قوانین شهروندی کانادا
٢- آخرین تغییرات مهاجرت کبک و تفاوت اقدام در استان كبك و ديگر استانها
٣- اطلاعات خلاف مقررات در گروههای تلگرام در مورد امتيازات كبك
٤- هشدار در...
View details ⇨
#Canadian_Spring #Naser_Abdollahi

#Snowstorm_Montreal #Spring_in_Quebec