اتوبوسهای کاملا الکتریکی وارد شبکه اتوبوسرانی شهری در مونترال شدند. این اتوبوسها بعد از هر بار شارژ شدن میتوانند مسافتی بین 15 تا 20 کیلومتر را بپیمایند، در حال حاضر 2 ایستگاه برای شارژگیری این اتوبوسها وجود دارد و به لطف سیستم سریع شارژگیری هر بار شارژ شدن در 3 دقیقه انجام میشود. این اتوبوسها آلودگی صوتی و همچنین سایر آلودگی های محیطی را بسیار پائین خواهند آورد. مونترال کانادا یکی از شهرهای...
View details ⇨
پارك ملى موريسى در كانادا، ١٩٠ كيلومترى شمال شرق مونترال. در این پارک ملی علاوه بر امکان ماهیگیری، باربکیو، قایق و کایاک سواری روی دریاچه، میتوان در مسیر پیاده روی و کوهپیمایی به تماشای حیات وحش رفت، در مواردی بازدید کنندگان از این پارک با خرسهای سیاه و کاریبوها روبرو شده اند و به همین دلیل تابلوهای هشدار در سراسر مسیر نصب شده است. امسال بمناسبت ١٥٠ اُمين سالگرد استقلال كانادا ورود به كليه...
View details ⇨
لطفا دوستانى كه از اين پروژه اطلاعات بيشترى دارند ارائه. بدهند.
همیشه در برخورد با حیات وحش مراقب بچه ها باشید.

در یک اتفاق نادر یک شیر دریایی دختر بچه ای را به داخل آب میکشد که با واکنش سریع یک مرد از خانواده دختربچه نجات داده میشود. این اتفاق در بریتیش کلمبیای کانادا رخ داده است.
Seama Shalchi
گزارش گلوبال نیوز از یک شهروند ایرانی بنام سها ابراهیم زندی که 600 کیلومتر از مونترال تا تورنتو را بمنظور جمع آوری کمک برای برادر مبتلا به سرطان خود "سپهر" رکاب زده.
Niousha Yazdanpanah
Emma Il
اين برنامه در حال حاضر زنده نیست.

برنامه پاسخ به سؤالات مهاجرت به صورت زنده هر دوشنبه ساعت ۱۲:۳۰به وقت تورنتو ۹:۳۰ صبح به وقت ونكوور و ٢۱ به وقت تهران در صفحه فيسبوكي ايرانيان كانادا، سايت parnian.tv ، کانال کنپارس در یوتیوب و توییتر و نيز اينستاگرام كنپارس اجرا مي شود.
نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری که دقایقی پیش اعلام شد. شمارش آرا از پیشتازی حسن روحانی حکایت دارد.
Brenton Grill & Wine bar
Iranian Business Network Group
Meeting in Montreal May 17
Guest: Khosro Shemirani
بخش دوم برنامه پاسخ به سوالات مهاجرتي با علي مختاری ۱۵ ماه مي ٢٠١٧
اين برنامه به صورت زنده هر دوشنبه ساعت ۱۲:۳۰به وقت تورنتو ۹:۳۰ صبح به وقت ونكوور و ٢۱ به وقت تهران در صفحه فيسبوكي ايرانيان كانادا، سايت parnian.tv ، کانال کنپارس در یوتیوب و توییتر و نيز اينستاگرام كنپارس اجرا مي شود.
در اين برنامه موضوعات زير مطرح شده است
موضوع شكايت از وزارت مهاجرت كبك به دنبال تغييرات جديد قانون در برنامه...
View details ⇨