acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 22:51. Facebook
#CorSport: Juve-Napoli ne gare per De Sciglion. Milan-Inter per De Vrij.

#CorSport: Juve-Napoli on the race for De Sciglio. Milan-Inter for De Vrij.
CorSport: JuveNapoli ne gare per De Sciglion MilanInter per De Vrij
Lulzim Krasniqi
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 22:07. Facebook
Fabrizio Romano: Milan janë të interesuar në transferimin e mesfushorit të Real Madrid, Mateo Kovacic, me Montellan që e ka miratuar një marrëveshje të mundshme. Zidane e pëlqen atë, por ai nuk ka luajtur shumë, megjithatë problemi i vërtet është çmimi i tij +30milion euro. Mirabelli e ka shtuar atë në listën e tij.

Fabrizio Romano: Milan are interested in signing Real Madrid midfielder Mateo...
View details ⇨
Fabrizio Romano Milan janë të interesuar në transferimin e mesfushorit të Real
Ar Sen
Romario Puci
Lirim Kryeziu
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 22:01. Facebook
Fabrizio Romano: Milan dhe Montella dëshirojnë ta mbajnë Pasalic. Do të jetë e vështirë sepse Conte dhe Chelsea e pëlqejnë atë. Milani do të llogaris në vullnetin e lojtarit.

Fabrizio Romano: Milan and Montella want to keep Pasalic. It will be difficult because Conte and Chelsea like him. Milan will count on the player's will.
Fabrizio Romano Milan dhe Montella dëshirojnë ta mbajnë Pasalic Do të jetë
Lirim Kryeziu
Arbnor Rama
Ilir J Çunaku
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 19:03. Facebook
Klodi Klodjan
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 15:03. Facebook
Mirabelli: "Ai eshte i lumtur ketu dhe ai deshiron te vazhdoj te luaj per Milanin."
Mirabelli: "Ai eshte i lumtur ketu dhe ai deshiron te vazhdoj te luaj per Milanin"
Iri Idrizi
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 11:05. Facebook
Demetrio Albertini, ish-lojtari i Milanit tha për mikrofonat e "CorSera" se dëshiron të shohë shpesh Yonghong Li në San Siro: "Berlusconi ka ndërtuar suksesin e tij me prezencë. Unë flas për blerjet e mëdha: të kthehesh i madh shërbejnë investime të mëdha, por dhe një projekt sportiv. Nëse mjaftojn vetëm paratë, atëhere PSG kushedi sa herë do fitonte Champions."
Demetrio Albertini ishlojtari i Milanit tha për mikrofonat e CorSera se dëshiron
Nipcja AG
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 10:27. Facebook
Arrigo Sacchi, ish-trajneri rossoner ka folur për momentin që po kalon Milani: "Ndryshimi i pronësisë po prodhon efektet e saj të pashmangshme: kuptohet se Milani si histori dhe si stil vlen më shumë se skuadra sic skuadra vlen më shumë se individët. Edhe Berluskoni kur arriti te Milani ju deshën më shumë se dy vite e gjysëm, para se të fitonte dhe të ishte udhëheqësi më i madh në historinë e...
View details ⇨
Arrigo Sacchi ishtrajneri rossoner ka folur për momentin që po kalon Milani
Arbnor Sadiku
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 09:47. Facebook
Agjenti i Lorenzo Insigne, i intervistuar për Premium Sport: "Po, para mbylljes kemi pasur një takim me Mirabellin(drejtorin sportiv të Milanit) sepse Insigne është lojtar që Montellas i intereson shumë."
Agjenti i Lorenzo Insigne i intervistuar për Premium Sport Po para mbylljes
Lirim Kryeziu
Omer Enis Rashiti
Abbi Lleshi
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 09:35. Facebook
Babai i Suso optimist për rinovimin e kontratës: "Nuk ka asgjë zyrtare në këtë moment. Por unë mund të them se gjërat po shkojnë mjaftë mirë, dhe se rinovimi mund të konsiderohet i mundshëm. Tani për tani jemi duke pritur shoqërinë."
Babai i Suso optimist për rinovimin e kontratës Nuk ka asgjë zyrtare
Amar Halili
Taulant G Noxx Rexhepi
Electroclima Ksamil
acmilan-news.com
acmilan-news.com
yesterday at 00:22. Facebook
Donnarumma do te behet portjeri i 7 me i paguar nese e pranon oferten e Milanit. #GdS

Donnarumma will become the 7th most paid goalkeeper if he accept Milan's offer. #GdS
Donnarumma do te behet portjeri i 7 me i paguar nese e pranon oferten e Milanit GdS
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 23:56. Facebook
Top klubet si Real Madridi, City & United do te ishin te gatshme ti ofronin Donnarummas nje page prej €7.5m per sezon, dhe €50m per Milanin. Ne rast se Donnarumma rinovon do te ishte nje marreveshje e stilit te Pogbas me nje perqindje per shitje te mundshme te se ardhmes. #GdS

Top clubs like Real Madrid, City & United would be ready to offer Donnarumma a €7.5m per season salary and €50m to...
View details ⇨
Top klubet si Real Madridi City United do te ishin te gatshme
Bekim Hatashi
Femi Bejiq
Shpendi Nebiu
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 23:50. Facebook
Belotti: "Nëse Sheva ishte heroi im? Ai është ende, për mua ai gjithmonë ka qenë një idhull absolut: një kampion brenda dhe jashtë fushës."

Belotti: "If Sheva was my hero? He still is, for me he has always been an absolute idol: a champion on and off the pitch."
Belotti Nëse Sheva ishte heroi im Ai është ende për mua ai
Altin Salihu
Ervin Mecollari
Рустам Алиев
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 23:46. Facebook
GdS: Qellimet e Fassones dhe Mirabellit jane qe te rinovojn kontraten e Donnarummas deri ne 2022 me page €3.2m per sezon. Ata poashtu duan t'i japin Donnarummas shiritin e kapitenit. Megjithate Raiola mund te kerkoj me shume kohe, ai do te donte te shihte transferet e Milanit.

GdS: Fassone and Mirabelli intentions are to renew Donnarumma's contract untill 2022 with €3.2m per season salary....
View details ⇨
GdS Qellimet e Fassones dhe Mirabellit jane qe te rinovojn kontraten e
Emanuel Seferi
Nkemakolam Dickson Obinna
Sandi Muka
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 19:19. Facebook
acmilan-news.com 04/24/2017
Iri Idrizi
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 16:33. Facebook
Kramer: "Milani? Kam degjuar qe kane pyetur per mua, por nuk ka negociata reale."

Kramer: "Milan? I heard that they have inquired about me, but there is no real negotiation."
Kramer: "Milani Kam degjuar qe kane pyetur per mua por nuk ka negociata reale"
Uranik Rossoneri Basholli
Eno Mil AD
Iri Idrizi
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 13:46. Facebook
Urime ditelindjen, Billy Costacurta ⚫
Happy birthday, Billy Costacurta ⚫

663 ndeshje / games
9 gola / goals ⚽
Serie A
Supercoppa
UCL
UEFA Super Cup
Coppa Italia
Urime ditelindjen Billy Costacurta ⚫️
Sagacious Boakye Agyapong
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 13:38. Facebook
Mirabelli foli sot me De Sciglio. Ka shans për 'ndarje të mundshme" në verë, pasi rinovimi nuk është prioritet për De Sciglio, sipas Sky.

Mirabelli spoke to De Sciglio today. There is a chance of a seperation in the summer as a renewal is not a priority for De Sciglio, according to Sky.
Mirabelli foli sot me De Sciglio Ka shans për ndarje të mundshme
Korab Krelani
Njeriu Sfidave
Nool Zylffiu
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 11:47. Facebook
Dikur dhe sot. :'(
Dikur dhe sot
Fitim Bekteshi
Ar Sen
Agon Lushi
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 11:14. Facebook
Artemis Bompais
Gent Batalli
Veton Zylfijaj
acmilan-news.com
acmilan-news.com
04/24/2017 at 11:13. Facebook
Orsi: "Inter dhe Milan, siç u pa dhe dje, treguan se shoqëritë nuk dëshirojnë të shkojnë në Europa League. Me turneun e verës Kinezët fitojnë më shumë."
Orsi Inter dhe Milan siç u pa dhe dje treguan se shoqëritë
Alban Begu
Ervin Zefi
Fatlum Jakupi