FBVideoDownloader.info is a facebook video downloader online, this tool helps you download facebook videos by grabs direct links to download and save for free
Radio Zamaneh
4 hours 19 minutes ago. Facebook
پس از شش ماه مبارزه علیه دولت اسلامی، روز دوشنبه ۵ دسامبر برابر با ۱۵ آذر نیروهای وفادار به دولت وحدت ملی فائز سراج سرانجام توانستند به پیروزی نهایی دست پیدا کنند. بندر سِرْت (Sirte)، زادگاه سرهنگ معمر قذافی رهبر سابق لیبی، آزاد شد. و این پایان دولت اسلامی در شمال لیبی است که از ماه مه ۲۰۱۵ تا مه ۲۰۱۶، در در منطقه‌ای به طول حدود دویست کیلومتر و عرض حدود پنجاه کیلومتر در اطرف این شهر دژی...
View details ⇨

طلوع و افول دولت اسلامی در لیبی: بر سِرت چه گذشت؟

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 22:58. Facebook
علی افشاری − خروج جنبش دانشجویی از رکود نیازمند تمهید ساز و کار‌هایی برای حفظ استقلال جنبش دانشجویی و رابطه بهداشتی با احزاب سیاسی و اجتناب از رویکرد‌های انزوا گرایانه و یا تقابلی صرف است...
◄ فرارسیدن ۱۶ آذر، روز دانشجو، همواره فرصتی است تا از چشم اندازی تاریخی رابطه جنبش دانشجویی و احزاب سیاسی واکاوی شود. از منظر تئوریک رابطه جنبش دانشجویی و نظام حزبی از جنس جایگزینی و بدیل است.
در واقع آنچه...
View details ⇨

رابطه تنش‌آلود جنبش دانشجویی و احزاب در ایران

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 21:52. Facebook
تشویق به مسئولیت‌پذیری یعنی حاکمان تشویق یا وادار شوند تا خود را در برابر نیازها و خواسته‌های شهروندان پاسخگو بدانند. مردم از حکومت انتظار دارند جامعه‌ای امن، سالم و همراه با فرصت‌های تازه برای‌شان ایجاد کند. در این میان، نقش شهروندان تشویق حکومت به پاسخگوئی نسبت به نیاز واقعی آنان است. یکی از راه‌های رسیدن بدین مقصود برگزاری انتخابات دوره‌ای، آزاد و شفاف است. اما ورای انتخابات مردم می‌توانند...
View details ⇨

ویدئوی آموزشی: راه‌های تشویق به مسئولیت‌پذیرسازی مقامات

tribunezamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 20:24. Facebook
ریال سالیان درازی است که تنها در ادبیات رسمی و قیمت‌گذاری‌های دولتی به کار گرفته می‌شود و آنچه که برای مبادله روزمره اقتصادی به کار گرفته می‌شود، تومان است.

حال پس از چند سال کشمکش دولت یازدهم در نهایت تغییر واحد پولی ملی را تصویب کرده است. بر اساس این مصوبه که بخشی از «لایحه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» است، ریال به صورت رسمی از چرخه اقتصادی خارج خواهد شد.

حذف رسمی «ریال» از چرخه اقتصاد ایران

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 20:22. Facebook
در ادامه افشاگری در باره فساد مالی شهردار تهران، یک عضو شورای شهر گفت که «بخش اعظمی از دارایی‌های شهر» فروخته شده است.

«شهرداری تهران بخش زیادی از اموال شهر را فروخت»

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 19:30. Facebook
گلرخ عزیزم؛

اعدام، زندان، و روش های خشن دیگر برای به سکوت کشیدن مخالفان و منتقدان میراث شوم بشریت است که نسل به نسل از یک حکومت غیر دموکراتیک به یک حکومت غیر دموکراتیک دیگر انتقال یافته است. با وجود اینکه بخشی از جهان که در رواج مردم گرایی و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش هستند، اینگونه ترفند های ضد بشریت را تا حدود زیادی کنار گذاشته اند و با ایجاد سازمان ملل و تصویب قانون ها و کنوانسیون...
View details ⇨

دیوارهای آجری ناچیزتر از تحمیل بی هم بودن اند؛ نامه آرش صادقی به همسرش

tribunezamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 18:41. Facebook
مریم رحمانی - من به عنوان یک زن ایرانی هر روز با حجاب و روسری سر کردن مشکل دارم زیرا حجاب تنها پوشاندن بخشی از موی سر محسوب نمی‌شود و اصولاً به سبک لباس پوشیدن اندازه و سایز مانتو یا هر نوع لباس دیگری نیز سرو کار دارد...

حجاب اجباری و موقعیت‌های پیچیده زنان

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 17:10. Facebook
علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران با صدور حکمی سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور را به سمت «رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج» منصوب کرد. غیب‌‌پرور از فرماندهان سپاه پاسداران در دوران جنگ هشت ساله ایران و عراق است و به مدت ۱۱ سال در استان فارس، فرماندهی سپاه این استان را برعهده داشت و سپس فرمانده «قرارگاه امام حسین» شد.

محمدرضا نقدی از ریاست سازمان بسیج کنار گذاشته شد

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 16:11. Facebook
سی‌وهفتمین نشست رهبران کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس از ایران خواست تا سیاست خود در منطقه را تغییر دهد و به قوانین بین‌المللی پایبند باشد.

شورای همکاری خلیج فارس «مداخله ایران در کشورهای منطقه» را محکوم کرد

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 15:55. Facebook
سید مهدی موسوی - هیچ‌وقت ذوق‌زدگی‌ام، در دهه‌ی شصت، با دیدن «اجاره‌نشین‌ها» (داریوش مهرجویی) و «مادر» (علی حاتمی) و... را فراموش نمی‌کنم. سینمایی که در لایه‌ی سطحی خودش، روایتی اجتماعی دارد که بر پایه‌ی روان‌شناسی و جامعه‌شناسی روابط انسانی ایجاد شده است. اما در لایه‌ی بعدی با وجهی نمادین، وانمودی از وضعیت سیاسی کشور است و بیان‌کننده‌ی نظرات فیلمساز-مؤلف پیرامون ساختار سیاسی آن روزهای ایران....
View details ⇨

در ستایش لایه‌های پیاز: «اژدها وارد می‌شود» و «ابد و یک روز»

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 14:46. Facebook
در مناطق کوهستانی شمال پاکستان یک هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت هواپیمایی پاکستان ایرلاین با ۴۵ سرنشین سقوط کرد.

سقوط هواپیمای پاکستانی با ۴۵ سرنشین

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 14:39. Facebook
شورای نگهبان خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده در ایران آماده می‌کند. احمد جنتی، محمد یزدی و ابراهیم یونسی از اشخاصی‌اند که بر انتخابات نظارت دارند.

اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شدند

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 14:23. Facebook
تازه‌ترین نمآهنگ گروه تارانتیست به نام «سرای سرود» بر اساس سروده‌ای از هوشنگ ابتهاج ساخته شده است. ساخت این نمآهنگ را پیام قربانی به عهده داشته است.

«سرای سرود» تازه‌ترین نمآهنگ تارانتیست

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 12:24. Facebook
اطلاعات سپاه شیراز از محمود طراوت روی، وکیل متهمان پرونده #مدلینگ شکایت کرد. طراوت روی می‌گوید: «دلیل شکایت اطلاعات سپاه از من توهین به اطلاعات سپاه، افترا و تشویش اذهان عمومی در جلسه رسیدگی به پرونده موکلانم ذکر شده است».

شکایت اطلاعات سپاه شیراز از وکیل پرونده مدلینگ

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 11:59. Facebook
رسانه‌های لبنان از حمله به یک فرودگاه نظامی سوریه در حومه دمشق توسط نیروی هوایی اسرائیل خبر دادند. احتمال می‌رود که ارتش اسرائیل از طریق لبنان با موشک فرودگاه نظامی «المزه» در حومه دمشق را هدف قرار داده باشد.

«اسرائیل فرودگاه نظامی سوریه را بمباران کرد»

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 11:38. Facebook
همراهان عزیز زمانه، آیا مسجدی در محله شما وجود دارد که احیانا در این شب‌های سرد به بی‌خانمان‌ها سرپناه دهد؟ اگر آری، نام مسجد و محله و شهر شما چیست؟
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 11:00. Facebook
اگر هر دو اعلامیه حقوق بشر جهانی و حقوق بشر اسلامی را به‌مثابه ریسمان در نظر بگیریم، ریسمان حقوق بشر جهانی احتمالاً می‌تواند ما را از ته چاه بیرون بیاورد و ریسمان حقوق بشر اسلامی، شاید همچون طنابی باشد که چوبه دار، تبعیض و قصاص به آن متصل شده‌اند.

حقوق بشر، اعلامیه جهانی، اعلامیه اسلامی

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 10:40. Facebook
مقاومت شورشیان در شرق حلب هر لحظه ضعیف‌تر می‌شود. به‌گفته دیده‌بان حقوق بشر سوریه آن‌ها از حلب عقب نشسته‌اند و بخش قدیمی شرق حلب نیز به تصرف نیروهای دولتی در آمده است.

نیروهای دولتی سوریه در آستانه تصرف کامل حلب

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 10:25. Facebook
یکی از مهم‌ترین خطوط انتقال نفت خام در ایران در اثر رانش زمین شکسته. نفت به منابع آب آشامیدنی نشت کرده و زندگی و سلامت مردم را به خطر انداخته است.

آلودگی آب کارون در اثر شکستگی خط لوله نفت مارون

radiozamaneh.com
Radio Zamaneh
12/07/2016 at 10:05. Facebook
دو پژوهش تازه می‌گویند قارچ‌های توهم‌زا، می‌توانند آرامش برای بیمارانی به همراه بیاورند که مراحل سخت و دردناک مبارزه با سرطان را تحمل می‌کنند، همچنین می‌توانند فراتر از دیگر داروها، آرام‌بخش افسردگی و اضطراب آدمی باشند.

قارچ توهم‌زا: جادویی برای التیام رنج‌های سرطان، افسردگی و یا اضطراب

radiozamaneh.com