FBVideoDownloader.info is a facebook video downloader online, this tool helps you download facebook videos by grabs direct links to download and save for free
VisionOfAmerica
3 hours 42 minutes ago. Facebook
این که شهروندان برای پاسخگو قرار دادن مقامات دولت خود به اطلاعات نیاز دارند یک امر بدیهی است. فناوری های اطلاعاتی امروز دقیقا امکان چنین کاری را در سرتاسر جهان فراهم می کنند.
بنا بر اعلام سازمان ملل متحد، هر سال هزار میلیارد دلار به عنوان رشوه پرداخت می شود. فساد ممکن است اقتصاد یک کشور را تا ۱٧ در صد کاهش دهد. مردم چگونه می توانند با فساد مبارزه کنند؟
[گروه] شفافیت بین المللی به منظور کمک...
View details ⇨

چهار راه برای پاسخگو قرار دادن مقامات دولتی|ShareAmerica

goo.gl
VisionOfAmerica
12/04/2016 at 04:28. Facebook
کارتون ماجراهای گربه انرژی درباره فواید انرژی تجدید پذیر آگاهی رسانی می کند. درباره انرژی تجدید پذیر چه می دانید؟ تاماس، گربه نیرومند، درباره قدرت فوق العاده و بالقوه انرژی تجدید پذیر به شما اطلاع می دهد. تولید برق برای کره زمین با استفاده از انرزی باد و خورشید دیگر یک رویا نیست.

The Adventures of Energy Cat

So, what do you know about renewable energy? Let Thomas, the Energy Cat, show you the amazing power and potential of renewable energy. It’s no longer a dream...

YOUTUBE.COM
VisionOfAmerica
12/02/2016 at 04:26. Facebook
هر ساله بیش از یک تریلیون دلار به عنوان رشوه به مقامات فاسد پرداخته می شود. اگر این وضع بر زندگی شما تاثیری ندارد، ممکن است زندگی یکی از آشنایان شما را تحت تاثیر قرار دهد: بیش از یک نفر از هر چهار نفر باید برای کنار آمدن با نهادهای دولتی رشوه بپردازد. تخمین زده می شود که در سال گذشته در آفریقا به تنهایی ٧۵ میلیون نفر چنین کاری کرده اند.

این ارقام تنها دلیل خشمگین شدن نیستند. مقامات فاسد وجوه...
View details ⇨

با فساد در جامعه خود مبارزه کنید|ShareAmerica

goo.gl
VisionOfAmerica
12/01/2016 at 21:11. Facebook
تقریبا هر چیزی را - از جمله اخبار، وبلاگ ها، و تارنماهای شبکه اجتماعی - می توان با فشار دادن یک دکمه منتشر کرد. اما آیا آنچه می خوانید، می بینید، یا می شنوید، حقیقت دارد؟ این تارنماها و افزونه های رایگان به شما کمک خواهند کرد تا از سردرگمی نجات یابید.
[ Goo.gl Link ]

آیا هر آنچه که در اینترنت می بینید حقیقت دارد؟|ShareAmerica

goo.gl
VisionOfAmerica
12/01/2016 at 00:59. Facebook
در سراسر جهان ٣٦٫٧ میلیون نفر با اچ آی وی/ایدز زندگی می کنند. یک هدف جهانی پایان دادن به ایدز تا سال ۲٠٣٠ است.
شما نیز می توانید در روز اول دسامبر، روز جهانی ایدز، با ملحق شدن به کارزار اینترنتی برنامه امداد اضطراری رئیس جمهوری ایالات متحده برای ایدز (PEPFAR)، حمایت خود را نشان دهید. [ Goo.gl Link ]

در روز جهانی ایدز برای پایان آن تلاش کنید|ShareAmerica

goo.gl
VisionOfAmerica
11/30/2016 at 15:16. Facebook
فراتر از جنبش حق رای برای زنان در قرن های نوزدهم و بیستم، جنبش حقوق زنان به فعالیت سازمان یافته زنان از پیشینه های جغرافیایی مختلف و با فرهنگ های گوناگون برای برابری اجتماعی، اقتصادی، و سیاسی گسترش یافته است.
هیلاری رادهام کلینتون، بانوی اول وقت ایالات متحده در سخنرانی خود که در کنفرانس پکن در سال ۱۹۹۵ ایراد کرد گفت: "حقوق بشر همان حقوق زنان است. اگر بخواهیم آزادی و دموکراسی شکوفا شوند و...
View details ⇨

حقوق زنان همان حقوق بشر است | ShareAmerica

goo.gl
VisionOfAmerica
11/30/2016 at 03:20. Facebook
آمار وحشت انگیز خشونت علیه زنان و آنچه شما می توانید برای مقابله با آن انجام دهید
دست کم یک زن یا دختر از هر سه نفر در طول عمرش مورد خشونت یا سوء رفتار قرار خواهد گرفت. اگر این رقم برای شما به اندازه کافی تکان دهنده نیست، نگاهی به آمار زیر بیاندازید:
از هر پنج زن، یک زن در طول عمر خود مورد تجاوز جنسی یا مورد حمله به قصد تجاوز قرار خواهد گرفت.
خشونت به اندازه سرطان باعث جان باختن یا ناتوان شدن...
View details ⇨
از هر سه زن، یک نفر با خشونت مبتنی بر جنسیت مواجه شده است. این یک پدیده همه گیر جهانی است، ولی شما می توانید به پایان دادن به آن کمک کنید.
برای شروع، به کمپین ۱۶ روز فعالیت علیه خشونت مبتنی بر جنسیت بپیوندید (#16days) و به بالا بردن سطح آگاهی کمک کنید. این کمپین در ٢۵ نوامبر آغاز شده و تا ۱۰ دسامبر ادامه خواهد داشت.
شما همچنین می توانید به دیگران توضیح دهید که وقتی به زنان و دختران امکان...
View details ⇨

علیه خشونت مبتنی بر جنسیت فعالیت کنید|ShareAmerica

goo.gl
هر سال در اواخر ماه نوامبر یک سنت قدیمی به کاخ سفید باز می گردد. رئیس جمهوری در برابر یک بوقلمون زنده می ایستد و آن را "عفو" می کند، و با این کار تضمین می شود که این پرنده به عنوان بخشی از ضیافت سنتی روز شکرگزاری خورده نمی شود.
پرزیدنت اوباما در سال های گذشته در کنار دختران خود مالیا و ساشا ایستاد و با خوش مشربی سخنانی درباره روز قبل از شکرگزاری، روزی که آمریکایی ها با خانواده و دوستان گرد هم...
View details ⇨

عفو بوقلمون، سنت دیرین کاخ سفید قبل از روز شکرگزاری|ShareAmerica

goo.gl
روز شکرگزاری روزی است که آمریکاییان با دوستان و خانواده خود برای سپاسگزاری از نعمت های زندگی گردهم می آیند. این روز همچنین سرآغاز فصل تعطیلات زمستانی آنها است.
روز شکرگزاری که در چهارمین پنجشنبه نوامبر برگزار می شود، یک یادآوری سالانه برای کمک به نیازمندان است که برای بسیاری از آمریکایی ها به معنای داوطلب شدن و خدمت در آشپزخانه های عمومی و سرو کردن غذا به نیازمندان یا اهداء کمک به بانک های غذا...
View details ⇨

خدمت و ادای دین برای گرامیداشت روز شکرگذاری|ShareAmerica

goo.gl
در حالیکه جمعیت آمریکا بسوی گوناگونی بیشتر رشد می کند، نمایندگان مردم نیز در ایالات متحده از گوناگونی بیشتری برخوردار می شوند. رای دهندگان آمریکایی در انتخابات سال ۲٠١٦ تعدادی از نامزدهای انتخاباتی را با تنوع فرهنگی و نژادی گوناگون در سطح ایالتی انتخاب کردند. از میان این نمایندگان جدید می توان از یک نماینده زن مسلمان سومالی تبار در مجلس مینه سوتا و نخستین زن از بومیان ناواهو در سنای ایالت...
View details ⇨

آمریکایی ها به گوناگونی در مجلسهای ایالتی رای میدهند|ShareAmerica

goo.gl
پس از هشت سال زندگی در کاخ سفید، پرزیدنت اوباما و خانواده اش برای آینده آماده می شوند. اما آنها کجا خواهند رفت و چه خواهند کرد؟
بیشتر رؤسای جمهوری پس از پایان دوره خدمت خود واشگتن را ترک می کنند. درست بعد از آنکه مراسم تحلیف جانشین آنها به انجام می رسد، آنها برای ادامه زندگی از شهر خارج می شوند. اما حداقل برای یکی دو سال آینده، خانواده اوباما در واشنگتن می مانند تا دختر کوچک تر آنها، ساشا،...
View details ⇨

آینده پرکار باراک و میشل اوباما پس از کاخ سفید|ShareAmerica

goo.gl
پگی ویتسون، فضانورد ناسا، لقب مسن ترین زن در فضا را به فهرست اولین های خود اضافه کرد. ویتسون پنجاه و شش ساله روز ١٧ نوامبر برای سومین بار به ایستگاه فضایی بین المللی سفر کرد. او همراه با اولگ نوویتسکی فضانورد ٤٥ ساله روس، و تاماس پسکت ٣٨فضانورد ساله فرانسوی برای یک ماموریت شش ماهه از قزاقستان به ایستگاه فضایی پرواز کرد.
او تولد پنجاه و هفت سالگی خود را در ماه فوریه در ایستگاه فضایی برگزار...
View details ⇨

فضانورد آمریکایی رکورددار مسن ترین زن در فضا|ShareAmerica

goo.gl
دیدار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده با پرزیدنت اوباما در کاخ سفید.
[ Goo.gl Link ]
صحنه هایی از انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا
به گفته نشریه اِل، هفته مد نیویورک امسال شاهد نمایش این مجموعه از چهل و هشت طرح لباس شامل پیراهن، شلوار، کت و شلوار و کیمونو در ابریشم های مواج بود که تشویق پرشور و نادر حضار در نمایش مد را که به سختگیری معروف هستند، برای حسیبوان، طراح مسلمان این مجموعه به ارمغان آورد.
موفقیت مارک یک ساله لباس های انیسا حسیبوان در نیویورک حاکی از یک پیروزی نه تنها برای او بلکه برای جنبش طراحی مد لباس های...
View details ⇨

حجاب در هفته مد نیویورک|ShareAmerica

goo.gl
لئوناردو دی کاپریو، هنرپیشه، مدیر اجرایی یک شرکت نوآور فناوری در کشاورزی و یک گروه موسیقی فانک-سول به نام دپ-کینگز چه وجه مشترکی دارند؟ پرزیدنت اوباما از آنها برای شرکت در جشنواره تحول سازان جنوب در چمن جنوبی کاخ سفید دعوت کرده بود.

“آدم های پارک” مجسمه هایی که نیتان ساوایا آنها را از لگو ساخته است، محوطه چمن کاخ سفید، مکانی که پرزیدنت اوباما در آن درباره تغییرات آب و هوا و مریخ با لئوناردو...
View details ⇨

تحول سازان در جشنواره چمن جنوبی کاخ سفید می درخشند|ShareAmerica

goo.gl
هنوز برای ثبت نام برای شرکت در قرعه کشی برنامه ویزای گونه گونی فرصت هست. فرصت ثبت نام برای قرعه کشی سال ٢٠١٨ در ظهر٧ نوامبر ٢٠١٦ (به وقت شرق آمریکا) منقضی می شود.

آیا شما شرکت می کنید؟ اگر هنوز در جریان ثبت نام هستید نگاهی به پرسش هایی که به صورت مکرر درباره قرعه کشی مطرح می شود و پاسخ هایی که از طرف دفتر امور کنسولی وزارت امور خارجه به این پرسش ها داده شده است بیندازید.
[ Goo.gl Link ]

پاسخ به هشت پرسش مهم در رابطه با ویزای گونه گونی|ShareAmerica

goo.gl